Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan ACM Başkanı Turan’a hayırlı olsun ziyareti
![Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan ACM Başkanı Turan’a hayırlı olsun ziyareti](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/09/IMG-20230912-WA0048-1024x683.jpg)
REKLAM ALANI
Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan ACM Başkanı Turan’a hayırlı olsun ziyareti
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İlçe Kaymakamımız Kemal Duru ve Cumhuriyet Başsavcısı Emre Vurmaz ile birlikte ilçemizde göreve başlayan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Emrah Turan’ı makamında ziyaret etti.
REKLAM ALANI
Ziyarette; Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Emre Turan’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, görevinde kolaylıklar diledi.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ