HALKBANKASI ŞUBE MÜDÜRLERİMİZDEN DİTSO ‘YA ZİYARET
![HALKBANKASI ŞUBE MÜDÜRLERİMİZDEN DİTSO ‘YA ZİYARET](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/IMG-20231130-WA0030-1024x768-1.jpg)
REKLAM ALANI
HALKBANKASI ŞUBE MÜDÜRLERİMİZDEN DİTSO ‘YA ZİYARET
Bölgemiz de ki Oda üyelerimize ve esnafımıza hizmet için çalışan Halkbankası Dinar, Dazkırı ve Başmakçı şube müdürlerimiz Yönetim kurulu Başkanımız Veli Özcan ı ziyaret etti.
Halkbankası Dazkırı Şube Müdürü Mustafa Alper Karhan ın Afyonkarahisar Kocatepe Şubesine tayini çıkması sebebiyle yapılan veda ziyaretinde hazır bulunan Halkbankası Dinar Şube Müdürü Tuba Acar, Başmakçı Şube Müdürü Bülent Değer ‘e nazik ziyaretleri için teşekkür eder, çok değerli Müdürlerimize görevlerinde başarılar dileriz.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ