KAYMAKAM DURU İMAM HATİP CAMİİ KUR’AN KURSU AÇILIŞINA KATILDI
![KAYMAKAM DURU İMAM HATİP CAMİİ KUR’AN KURSU AÇILIŞINA KATILDI](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/09/IMG-20230915-WA0015.jpg)
REKLAM ALANI
KAYMAKAM DURU İMAM HATİP CAMİİ KUR’AN KURSU AÇILIŞINA KATILDI
Kaymakamımız Kemal Duru, Belediye Başkanı Nihat Sarı ve beraberinde heyet ile birlikte İmam Hatip Camiinin yanında bulunan Kur’an Kursunun açılışını gerçekleştirdi.
REKLAM ALANI
Hayırseverlerin desteği ile yapılan Kur’an kursunda İlçe Müftüsü Ahmet Kervancıoğlu’nun yaptığı dua ile birlikte kurdele kesimi gerçekleştirildi. Kaymakamımız kursun hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ