23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI İLÇEMİZDE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI
![23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI İLÇEMİZDE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/04/438159835_18077184436475782_5031157272131146652_n-1024x683.jpg)
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI İLÇEMİZDE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı ilçemiz Stadyumda gerçekleştirildi. Kaymakamımız Kemal Duru, ilçe protokolü, öğrencilerimiz ve vatandaşlarımızın katılımıyla Saygı Duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşımız okundu.
Günün anlam ve önemine binaen konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş gerçekleştirdi.
Program, Atatürk’ün 23 Nisan gününü armağan ettiği çocuklarımızın şiirleri, okul öncesi öğrencilerinin gösterileri, çeşitli halk oyunları gösterileri, yarışmalar ve Belediye Bando gösterisi ile devam etti.
Akabinde ödül töreni gerçekleştirildi. Yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyelerini Kaymakamımız Kemal Duru, Belediye Başkanı Veysel Topçu, Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Şeyma Duman takdim etti.
Günün anısına fotoğraf çekimiyle birlikte 23 Nisan kutlama programı sona erdi.