DİNAR’IN MARKASI BOLAT SUCUKLARI İŞLETMESİ AÇILDI
![DİNAR’IN MARKASI BOLAT SUCUKLARI İŞLETMESİ AÇILDI](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/09/379365120_18052852084475782_8296076926000820331_n-1024x683.jpg)
REKLAM ALANI
Dinar’ın bir markası olan BOLAT SUCUKLARI’nın açılışı gerçekleştirildi. Yeni Dinar Devlet Hastanesi çaprazındaki iş yerinde faaliyete geçen açılışa Dinar Kaymakamı Kemal Duru, Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar Pancar Kop. Başkanı Veysel Topçu, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Veli Özcan, Dinar Esnaf Odası Başkanı Sabri Can Bekle, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler ve vatandaşlar katıldı.
Kaymakamımız Kemal Duru’nun bir konuşma yaptığı etkinlikte Kuranı Kerim tilaveti ve yapılan duanın ardından kurdele kesilerek açılış gerçekleşti.
![](https://cdn.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1440,h_961/http://www.dinarhalkhaber.com/wp-content/uploads/2023/09/379030254_18052852120475782_2326779784473975024_n.jpg)
![](https://cdn.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1440,h_961/http://www.dinarhalkhaber.com/wp-content/uploads/2023/09/379365120_18052852084475782_8296076926000820331_n.jpg)
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ