Ulu Camii’nde Mevlid Kandili Programı Gerçekleştirildi
![Ulu Camii’nde Mevlid Kandili Programı Gerçekleştirildi](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230926_211346-1024x768.jpg)
REKLAM ALANI
Dinar Merkez Ulu Camii’nde Mevlid Kandili Programı Dinar müftüsü Ahmet KERVANCIOĞLU başkanlığında yapıldı.Yatsı namazının ardından Mevlid-i Şerif, Kur’an tilaveti okundu, salât-u selâm getirildi, dualar edildi. Vatandaşlar namazlar kılıp, dualar etti.
Camiye gelen cemaate, bazı vatandaşlar tarafından lokum ve tatlı ikramında bulunuldu.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ