ÖĞRENCİLERİMİZ TEKNOFEST-İZMİR’de
REKLAM ALANI
ÖĞRENCİLERİMİZ TEKNOFEST-İZMİR’de
METEM Okulumuz öğrencilerinin mesleki gelişimine katkı sağlamak amacıyla planladığımız Milli Teknoloji hedefleri kapsamında gerçekleştirilen TEKNOFEST İZMİR-2023 e katılım sağladık. Program kapsamında 09.00-12.00 arasında yapılan Teknofest gezisi sonrası Kuşadası şehir gezisi,Tekne Turu ve Şirince Köyünü de ziyaret ederek dolu dolu geçen bir programın ardından Dinarımıza dönüyoruz.
Dinar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ