MAZOT GÜBRE DESTEKLERİ ÖDENDİ
![MAZOT GÜBRE DESTEKLERİ ÖDENDİ](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/10/F7hxjjlXsAEptpV-830x1024.jpg)
REKLAM ALANI
AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında Afyonkarahisar ve ilçelerine verilen mazot, gübre desteklerini paylaştı. Özkaya şunları söyledi, ”
Hububat üreticilerine yönelik mazot ve gübre destekleri bugün itibariyle Ziraat Bankası kartlarına tanımlandı. Tüm üreticilerimize bereketli ve hayırlı olsun. Ülkemiz geneli 11,2 Milyar TL, Afyonkarahisar’da ise yaklaşık 279 Milyon TL’lik destekleme ödemesi bugün itibariyle çiftçilerimizin daha fazla üretmesi için yatırılmış oldu. Başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile Tarım ve Orman Bakanımız Sn.İbrahim Yumaklı’ya çiftçilerimiz adına teşekkür ediyorum.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ