Üniversite öğrencilerimize ücretsiz öğrenci servisi uygulamamız devam ediyor
Üniversite öğrencilerimize ücretsiz öğrenci servisi uygulamamız devam ediyor
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın Eğitime destek hizmetleri kapsamında Üniversitemizde eğitimin başlaması dolayısıyla her yıl olduğu gibi bu yılda ücretsiz öğrenci servisi uygulamamız devam ediyor.
KYK yurdundan üniversiteye öğrencilerimiz belediyemiz tarafından ücretsiz olarak servisle bırakılıyor ve okul dönüşü ise geri yurda bırakılıyor.
İlçemizde eğitim görmek için gelen öğrencilerimizin her zaman yanında olan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Öğrencilerimiz ilçemize üniversite okumaya geliyor ve bizlerde belediye olarak öğrencilerimize her anlamda destek olmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimize derslerinde başarılar diliyorum. Değerli öğrencilerimiz ilçemize hoş geldiniz.” İfadelerini kullandı.