SAYGI DEĞER DİNARLI  HEMŞERİLERİMİZ VE ÇOK DEĞERLİ DAVA ARKADAŞLARIMIZ !

  • 10 Kasım 2023
  • 13 kez görüntülendi.
SAYGI DEĞER DİNARLI  HEMŞERİLERİMİZ VE ÇOK DEĞERLİ DAVA ARKADAŞLARIMIZ !
REKLAM ALANI
SAYGI DEĞER DİNARLI  HEMŞERİLERİMİZ VE ÇOK DEĞERLİ DAVA ARKADAŞLARIMIZ !
  2024 yerel seçim startı genel merkezimizin duyurusu ile başlamıştır. Bugünden itibaren seçim atmosferine girmiş bulunmaktayız.
  Demokrasinin temelini oluşturan yerel seçimlerin, halkın mikro anlamda kendi kaderini kendisini temsil hakkını teslim edeceği talipleri seçtiği bu seçimler bir demokrasi şenliği şeklinde geçmesi ve hiçbir kırgınlığa sebep olmadan tamamlanması en samimi dileğimizdir.
  Bugüne kadar olduğu gibi Dinar ilçe teşkilatı olarak en yüksek seviyede seçimlerde siz Dinarlı hemşerilerimiz için çalışmaya gayret edeceğiz. Bu anlamda seçimlerin ana figürleri olan ilçe ve belde belediye başkanlığı, ilçe ve belde belediye meclis üyeliği, il genel meclis üyeliği aday adaylığı başvuruları alınmaya başlanmıştır.
Yarının Dinar’ını kimlerin inşaa edeceğini tayin edeceğimiz bugünlerde bu güzel ve kutsal vazifelere talip olmak isteyen hemşerilerimizin resmi başvurularını yapmaları için gerekli olan süreç başlamıştır. 9 Kasım -17 Kasım 2023 tarihleri aralığında yerel seçim aday adaylığı başvuruları ilçemiz teşkilat hizmet binasında alınmaya başlanmıştır. Aday adaylığına başvuracakların kendilerini ve projelerini anlatmak ve veya izah etmek adına bir talepleri olması halinde bu talebi Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcımız, Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcımız ve Yerel Yönetimden Sorumlu Başkan Yardımcımız başta olmak üzere ben Dinar Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim ÖZGÜL olarak bu talepleri en samimi ve tarafsız bir şekilde dinleyeceğimize canı gönülden söz veriyorum.
  Türkiye yüzyılında, ikinci yüzyılın ilk seçiminde bu demokrasi şölenine tüm gönüldaşlarımızı birlik ve beraberlik çatısı altında birleşmeye, Dinarı hep birlikte güzelleştirmeye başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, partim ve teşkilatım adına davet ediyorum.
  2024 seçimlerinin genelde ülkemiz ve özelde Dinarımız açısından hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.
  DİNAR ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
  İLÇE BAŞKANI
            AV. İBRAHİM ÖZGÜL
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ