23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINDA VALİMİZİN YANINDAYDIK
REKLAM ALANI
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINDA VALİMİZİN YANINDAYDIK
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Sermaye Piyasası Kurulu Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencisi Ünal Kağan KILINÇ, Şube Müdürümüz Nebati ÜSTÜNDAĞ ile birlikte ilçemizi temsilen Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran YİĞİTBAŞI’yı makamında ziyaret etti
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ