ÇİFTÇİLER BİLGİLENDİRİLİYOR
![ÇİFTÇİLER BİLGİLENDİRİLİYOR](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/10/393407335_863686771982888_8615216066700239176_n-1024x768.jpg)
REKLAM ALANI
Çiftçi ziyaretlerimize Kadılar köyünden başladık Kooperatifimizin faaliyetleri hakkında çiftçilerimizi bilgilendirdik. Hububat ,Pancar Tarımı ve gübreleme hakkında iştişareler yapıldı Kooperatifimizin satmış olduğu Pancar tohumlarının verimlerinden son derece memnun oldukları ifade ettiler Kadılar köyü muhtarı Kamil Sevilmiş bey köy adına kurumumuza teşekkür etti.
Bize değerli vakitlerini ayırdıkları için Teşekkür ederiz. DENİLDİ.
![](https://cdn.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_2048,h_1536/http://www.dinarhalkhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/393407335_863686771982888_8615216066700239176_n.jpg)
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ