DİNAR RAM KÖY OKULLARIMIZDA REHBERLİK ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ
REKLAM ALANI
DİNAR RAM KÖY OKULLARIMIZDA REHBERLİK ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ
Dinar Rehberlik ve Araştırma Merkezi rehber öğretmenleri Özge ÖZCAN,Harun DİNÇER ve Yahya KUAS tarafından Haydarlı,Doğanlı,Göçerli,Yıprak ve Çiçektepe’de bulunan 8. Sınıf öğrencilerine yönelik “LGS’de Başarıyı Artırma” konulu eğitim düzenlendi.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ