EĞİTİM DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR
![EĞİTİM DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/11/398111193_1053566576094208_1550076418955128776_n.jpg)
REKLAM ALANI
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk TAŞBAŞ ile Şube Müdürü Fahrettin AYGÜNDÜZ, Merkez Anaokulu’nu ziyaret etti. Sınıfları gezerek öğrencilerin etkinliklerine katılan Ufuk TAŞBAŞ ve Fahrettin AYGÜNDÜZ öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk TAŞBAŞ ve Şube Müdürü Fahrettin AYGÜNDÜZ, İmam Hatip Lisesi eski pansiyonunda incelemelerde bulunarak yapılan inşaat çalışmalarını yakından inceledi.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ