KADIN KÜLTÜR EVLERİNİN ÖNEMİ ÇOK BÜYÜK
![KADIN KÜLTÜR EVLERİNİN ÖNEMİ ÇOK BÜYÜK](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/11/398848026_733421225495268_6288165920312714405_n-692x1024.jpg)
REKLAM ALANI
Afyonkarahisar Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra GÜRAN YİĞİTBAŞI nın gözetiminde çalışan Afyonkarahisar Valiliği Kadın Kültür Evlerince yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında DİTSO Yönetim Kurulu Başkanımız Veli ÖZCAN’a bilgilendirme yapılmış olup, Sayın Valimizin talimatı doğrultusunda, Kadın Kültür Evlerimizdeki kadınlarımızca hazırlanan gastro odaklı Afyonkarahisar yöresel doğal ürünlerinin yer aldığı hediye paketi taktim edilmiştir. Sayın Valimize nazik düşünceleri için teşekkür eder saygılar sunarız.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ