ÇEDES KURSLARIMIZI ZİYARET ETTİK
![ÇEDES KURSLARIMIZI ZİYARET ETTİK](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1700493726492-1024x576-1.jpg)
REKLAM ALANI
ÇEDES KURSLARIMIZI ZİYARET ETTİK
Kurum Müdürümüz Mustafa ERYİĞİT ve Müdür Yardımcımız Hüseyin TAŞPINAR Tatarlı Cumhuriyet Ortaokulu, Yıprak Ortaokulu ve Çiçektepe Ortaokulunda açılan ÇEDES Kurslarını ziyaret ettiler. Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan proje kapsamında açılan kurslarımıza katılan öğrencilerimizle kurum müdürümüz hoş bir sohbet gerçekleştirdi. İdareci, öğretmen ve öğrencilerimize çalışmalarında başarılar dileriz.
Dinar Kaymakamlığı Kemal Duru
REKLAM ALANI
Afyon İl Mem Mirac Sunnetcı
Dinar Mem Ufuk Taşbaş
Mustafa Eryiğit
Hüseyin Taşpinar
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ