Daha Modern Bir Dinar İçin Çalışıyor
![Daha Modern Bir Dinar İçin Çalışıyor](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/12/IMG-20231230-WA0024-1024x576.jpg)
REKLAM ALANI
Atatürk Park Güzergahına Sıcak Asfalt Serimi Projemizi tamamladık. Ulaşıma önem veren belediyecilik anlayışımız ile Belediyemiz tarafından ilçemizde Atatürk Parkı olarak bilinen güzergahta sıcak asfalt serimi yapıldı. Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı çalışmaları yerinde takip etti. Modern ulaşım için belediyemizin hummalı bir şekilde çalıştığını ifade eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, daha modern ve yaşanabilir bir Dinar İçin çalışmaların devam edeceğini belirtti.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ