DİNAR ARAMA KURTARMA DERNEĞİ KURULDU
![DİNAR ARAMA KURTARMA DERNEĞİ KURULDU](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/01/IMG-20240130-WA0055.jpg)
REKLAM ALANI
DİNAR ARAMA KURTARMA DERNEĞİ KURULDU
Yeni kurulan Dinar Arama Kurtarma 1995 (D.A.K. 95) Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Kaymakamımız Kemal DURU’yu makamında ziyaret etti. Dernek, afet durumlarında arama kurtarma hizmetlerinin etkin ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi gayesiyle faaliyet gösterecek. Dernek üyeleri, Dinarımızın gönüllü vatandaşlarından oluşacak olup ekipman ve eğitim alanında çalışmalar yapıp, afetlere hazırlanacak. Kaymakamlık bünyesinde faaliyet gösterecek dernek, kendi bölgemizde ve farklı bölgelerde meydana gelebilecek afetlere müdahale edecek şekilde hazır bulundurulacak.
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ