YABAN DOMUZU SÜREK AVI DÜZENLENDİ…
![YABAN DOMUZU SÜREK AVI DÜZENLENDİ…](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/02/424661011_707123441543828_575500238667914325_n-1024x768-1.jpg)
REKLAM ALANI
YABAN DOMUZU SÜREK AVI DÜZENLENDİ…
✅İlçemiz Bilgiç, Palaz, Pınarlı, Çamlı köy bölgesinde Tarım ve Orman Bakanlığı 5. Bölge Müdürlüğü Afyonkarahisar Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, Dinar İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliği ile mücadele maksatlı sürek avı düzenlendi.
✅İlçemizde son dönemde artan popülasyonlar ve ekili tarım arazileri ile bahçelerde hasara neden olan yaban domuzlarıyla mücadele kapsamında alınan karar doğrultusunda tarımsal mücadele amaçlı sürek avları devam ediyor.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ