Eski Başkan Sarı Veysel Topçu’yu Ziyaret Etti
![Eski Başkan Sarı Veysel Topçu’yu Ziyaret Etti](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/04/IMG-20240405-WA0074-1024x682-1.jpg)
REKLAM ALANI
Eski Dönem Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar Belediye Başkanı Veysel Topçu’yu Makamında Ziyaret Ederek Hayırlı Olsun Dileklerinde Bulundu. Ziyaret Sonunda Belediye Başkanı Veysel Topçu, Nihat Sarı’ya Kendilerini Ağırlamaktan Son Derece Mutlu Olduğunu Belirtti. Nihat Sarı’da, Başkan Topçu’ya Gösterdiği Misafirperverlik Nedeni İle Teşekkür Etti.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ