Dinar’da pars başlı kanatlı heykel ele geçirildi
![Dinar’da pars başlı kanatlı heykel ele geçirildi](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/05/0x0-afyonkarahisarda-pars-basli-kanatli-heykel-ele-gecirildi-1716276978566.jpg)
REKLAM ALANI
Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı Çobanlar’dan Dinar’a tarihi eser getirileceği ve satışının yapılacağı yönünde aldığı ihbar üzerine harekete geçti. Şüpheli şahısların kullandığı araç ekipler tarafından Yıprak Köyü baraj mevkiinde durduruldu. Araçta yapılan arama sonucunda 30 santimetre eninde, 90 santimetre yüksekliğinde alt kısmında dört cephesinde insan başı figürü olan üst kısmında pars başlığı olduğu değerlendirilen kanatlı heykel ele geçirildi. Araçta bulunan İ.Ö., F.A. ve S.K. isimli üç şahıs yakalandı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ