İlçemizde Zafer Bayramımız coşku ve heyecanla kutlanıyor

  • 30 Ağustos 2023
  • 21 kez görüntülendi.
İlçemizde Zafer Bayramımız coşku ve heyecanla kutlanıyor
REKLAM ALANI

İlçemizde Zafer Bayramımız coşku ve heyecanla kutlanıyor

30 Ağustos Zafer Haftası Kutlama programı Belediyemiz ve İlçe Kaymakamlığımız iş birliğinde gerçekleşmeye devam ediyor.

 

Bugün ilk olarak İlçe Kaymakamlık makamında İlçe Kaymakamımız Kemal Duru’nun tebrikleri kabulüyle başlayan programda Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve protokol üyeleri tebriklerini iletti.

REKLAM ALANI

Akabinde ise Cumhuriyet Meydanımızda gerçekleşecek olan programa geçildi.

“ATAMIZIN HUZURUNA ÇELENK BIRAKILDI”

Saygı duruşunda bulunulması ve akabinde belediye bandomuz eşliğinde İstiklal Marşımızın okunmasıyla devam eden programda; Atatürk Anıtına İlçe Kaymakamımız Kemal Duru tarafından İlçe Kaymakamlığı çelengi ve Belediye Başkanımız Nihat Sarı tarafından Belediye Başkanlığı çelengi bırakıldı.

 

Çelenk sunma törenin ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar İlçe Kaymakamımız Kemal Duru ve İlçe Garnizon Komutanı Personel Teğmen Mehmet Han Bekiroğulları tarafından gerçekleştirildi.

Konuşmaların gerçekleşmesinin ardından İlçe Jandarma Komutanlığı personeli j. Asb. Çvş. Emine Özer ve Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi öğrencisi Mustafa Kemal Küçükuysal tarafından günün anlam ve önemini belirten şiirler seslendirildi.

“RONT GÖSTERİSİNİ VATANDAŞLARIMIZ BEĞENİYLE İZLEDİ”

Dinar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren ÂDEM Projesinde eğitim gören öğrencilerimiz tarafından ront gösterisi gerçekleştirildi. Ront gösterisi protokol üyelerimiz ve vatandaşlarımızın tarafından büyük beğeni topladı.

“BİLGİ YARIŞMAMIZDA DERECEYE GİREN ÇOCUKLARIMIZA HEDİYELERİNİ TAKDİM ETTİK”

Program sonunda ise Belediyemiz tarafından 30 Ağustos Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen online bilgi yarışmalarında dereceye giren Ceyhun Duman’a ve Halit Özpınar’a ödülleri ilçe Kaymakamımız Kemal Duru ve Belediye Başkanımız Nihat Sarı tarafından takdim edildi.

“ZAFER YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ BUGÜN AKŞAM GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Zafer Haftası kutlamalarımız kapsamında 27 Ağustos’ta yapılması planlanan ve hava muhalefeti dolayısıyla ertelenen Zafer Yürüyüşümüz bugün akşam saat 19.15 ‘de belediyemiz hizmet binası önünde toplanılması ve 19.30’da hareket edilmesiyle gerçekleştirilecektir.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ