Belediye Başkanımız Nihat Sarı 9. Suçıkan Şiir Günlerine katıldı
![Belediye Başkanımız Nihat Sarı 9. Suçıkan Şiir Günlerine katıldı](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/09/9.-Sucikan-Siir-Gunleri.jpeg)
REKLAM ALANI
Belediye Başkanımız Nihat Sarı 9. Suçıkan Şiir Günlerine katıldı
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı İlçe Kaymakamımız Kemal Duru ile birlikte Dinar Yazarlar-Şairler ve Kültür Derneğinin merhum Mehmet Tekin’in aziz hatırası için düzenlediği 9. Dinar Suçıkan Şiir Günleri programına katıldı.
Belediyemiz Kültür Salonunda gerçekleşen programda Kaymakamımız Kemal Duru ve Belediye Başkanımız Nihat Sarı günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını gerçekleştirdiler.
REKLAM ALANI
Konuşmaların ardından Şairlerimiz, yazarlarımız ve ozanlarımız eserlerini seslendirdi.
Program sonunda Belediye Başkanımız Nihat Sarı katılımcılara belgelerini takdim etti.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ