Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Kızılay Haftası Mesajı
![Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Kızılay Haftası Mesajı](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2023/11/IMG-20231031-WA0011-1024x576-1.jpg)
REKLAM ALANI
Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Kızılay Haftası Mesajı
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı 29 Ekim-4 Kasım tarihlerinde kutlanan Kızılay Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
REKLAM ALANI
Belediye Başkanımız Nihat Sarı yayımladığı mesajında; “Sen Kan Ver Kızılay Can Versin” sloganıyla Milletimizin yardımseverlik ruhunun bir yansıması olarak, 1 buçuk asırdan fazla bir zamandır, Türkiye’de ve dünyanın her yerinde ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatan Türk Kızılay’ımızın yöneticilerinin ve tüm Kızılay Gönüllerimizin haftasını kutluyorum.”ifadelerini kullandı.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ