Hacı Adaylarımız Dualarla Uğurlandı
![Hacı Adaylarımız Dualarla Uğurlandı](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/05/IMG-20240511-WA0056-1024x473.jpg)
REKLAM ALANI
Afyon, Sandıklı , Dinar ve çevre ilçelerden Hac ibadeti için Mübarek Beldelere Hacı yakınları ve Hisar Truzim yetkilileri Şerif Çimen, Mustafa Sarı,Abdullah Ayaz, Mehmet Çakır hocalarımizin katimlari ile Tekbir dua ve ilahiler ile uğurlandı Temsilci Abdullah Ayaz Haci adaylarına sağ salim gidip mebrur Hac ve ziyaretler ile sağlık sıhhat için de ailelerine dönmelerini başta memleketimiz ve Tüm ümmeti Muhammede , şehitlerimize dua etmelerini Allah’tan niyaz ediyorum. Hisar Truzim olarak inşallah Hemşehrilerimizi Mübarek beldelere Hac ve Umre ibadeti için götürmeye göndermeye devam edeceğiz Hisar Turizm irtibat: +90 553 557 36 82
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ