Göçerli Köyü İlkokulunda Öğrencilere Gıda Güvenliği Eğitimi Verildi.
![Göçerli Köyü İlkokulunda Öğrencilere Gıda Güvenliği Eğitimi Verildi.](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/05/440865110_757120769877428_1448004617646301205_n-1024x768.jpg)
REKLAM ALANI
Göçerli Köyü İlkokulunda Öğrencilere Gıda Güvenliği Eğitimi Verildi.
✅İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğümüz personelleri tarafından Göçerli Köyü İlkokulunda “Okullarda Gıda Güvenilirliğine Yönelik Uygulamaları Geliştirmek” hedefi doğrultusunda öğrenciler ve öğretmenlerinin katılımıyla gıda güvenliği eğitimi verildi.
✅Bu kapsamda; gıdalarda oluşabilecek riskler, gıda saklama koşulları, alışverişte, okul kantinlerinde gıda güvenliği ve hijyen kuralları hakkında bilgilendirmeler yapılarak, öğrencilerimizde farkındalık oluşturmak hedeflenmiştir.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ