Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Adli Yıl’ın Başlangıcı Mesajı

  • 01 Eylül 2023
  • 17 kez görüntülendi.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Adli Yıl’ın Başlangıcı Mesajı
REKLAM ALANI

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan Adli Yıl’ın Başlangıcı Mesajı
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı Adli Yıl’ın başlangıcı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı yayımladığı mesajında; “Dünyaya adaletle hükmetmiş bir ecdadın torunları olarak; hukuk ve adaletin kuşkusuz en yılmaz savunucuları olmak zorundayız. Her bir yargı mensubu aslında çok büyük bir mesuliyet üstleniyor. Mülkün dahi temelini oluşturan adalet, varlığımızın, birliğimizin ve dirliğimizin şüphesiz tek teminatı ve yegâne güvencemizdir.
Tarihle de sabittir ki; bizler cihana yüzlerce yıl adaletle hükmetmiş, haktan, hukuktan ve doğruluktan bir an olsun ayrılmamış ecdadın torunlarıyız. Dolayısıyla hepimize düşen en büyük sorumluluk; bu değerli mirasa sonuna dek sahip çıkmak ve geleceğimizi yine bu değer üzerine inşa etmektir.
Adaletin sancağının dikildiği her yerde elbette birlik, dirlik, beraberlik, huzur ve refah olacaktır. İşte bu duygu ve düşüncelerle başta kadim şehrimiz Dinarımız olmak üzere, yurdun dört bir yanında adaleti tesis etmek için büyük bir özveriyle çalışan hâkimlerimize, savcılarımıza, avukatlarımıza ve yargı çalışanlarımıza kolaylıklar diliyor, Yeni Adli Yıl’ın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ