Organize Sanayi Bölgemizin genişlemesi için imzamızı attık

  • 06 Ekim 2023
  • 8 kez görüntülendi.
Organize Sanayi Bölgemizin genişlemesi için imzamızı attık
REKLAM ALANI

Organize Sanayi Bölgemizin genişlemesi için imzamızı attık

 

Dinar Organize Sanayi Bölgemizin 1.Etabında doluluk oranının %95 seviyelerine ulaşması sebebiyle yatırımcılara sunulabilecek yeni sanayi parselleri oluşturabilmek için başlatılan genişleme çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor.

REKLAM ALANI

 

OSB İmar Planı içerisinde yer alan mera vasıflı 24.350 m2 yüzölçümlü taşınmazın vasıf değişikliği ile Organize Sanayi Bölgesi adına tescili için Bakanlıklar nezdinde başvurularda bulunularak Maliye Hazinesi adına tescili gerçekleştirilmiş sonrasında Hazineden Organize Sanayi Bölgemiz adına devri için gerekli işlemler tamamlandı.

 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın uygun görüşü doğrultusunda OSB Yönetim Kurulu Başkanı Kaymakamımız Kemal Duru, OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Belediye Başkanımız Nihat Sarı, OSB Bölge Müdürü İbrahim Er ve Milli Emlak Şefi Nimet Çınar’ın katılımlarıyla devir için gerekli belgeler imzalanarak taşınmazın OSB adına tapu devri gerçekleştirildi.

 

Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Bugün burada atılan bu imzalar yoğun bir çalışmanın başarılı sonucudur. OSB mizin gelişmesi için her zaman yanımızda olan ve bu süreçte de destek sağlayan Değerli Milletvekilimiz Sayın Ali Özkaya’ya OSB Yönetim Kurulumuz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Genişleme çalışmaları ile yakın zamanda 3 büyük ve önemli yatırıma ev sahipliği yaptık. Bu yatırımcılarımız da yapı ruhsatlarını alarak inşaat çalışmalarına başladı. Biz de bu sevinçle şehrimizin üretim konusunda potansiyelini güçlendirmek için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Dinarımıza ve OSB mize hayırlı olsun” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ